PROGRAM CERTYFIKACYJNY

Core Qualities Program® (Kwadrant Ofmana)

Core Qualities Program® to trzydniowy intensywny program rozwoju osobistego, wprowadzony przez Daniela Ofmana, twórcę koncepcji Core Quadrants®, poświęcony odkrywaniu własnych tzw. cech rdzennychpułapekwyzwań oraz alergii w relacjach z innymi ludźmi.

Program ten dedykowany jest profesjonalistom, takim jak:

  •  coachowie, terapeuci, trenerzy biznesu, konsultanci;
  •  menadżerom, kadrze kierowniczej;
  • osobom kierującym pionami HR i  HR Business Partnerom;
  • specjalistom w obszarach,  w których  przywództwo i rozwój osobisty  są za ważne

oraz wszystkim osobom, które dbając o własny rozwój, chcą lepiej zrozumieć siebie, swoje postępowanie oraz swoje relacje.

Uczestnicy kończący to szkolenie otrzymają certyfikaty Train the Trainer Core Qualities® uprawniające do pełnego stosowania koncepcji Core Quadrant (KWADRANT OFMANA) w swoich praktykach, np. szkoleniowej, coachingowej, czy terapeutycznej.

Uczestnictwo obejmuje:

  •  3 dni pracy warsztatowej (godz. 9:00 – 17:00) w kameralnej grupie (8-15 osób)
  •  materiały dodatkowe
  •  zapewnione wsparcie tłumaczenia na język polski podczas warsztatu
  •  certyfikat Train the Trainer Core Qualities®
  • uprawnienia do korzystania z logo i nazwy Core Qualities®
  • jeżeli jesteś coachem, zyskujesz aż 24 godziny Continuing Coach Education w Międzynarodowej Federacji Coachingu (ICF) – 18 godzin w zakresie kompetencji podstawowych i 6 godzin w zakresie rozwoju zasobów.

TERMIN: 23-25.10.2024

LOKALIZACJA: Novotel Warszawa Airport Hotel, Warszawa, ul. 1 Sierpnia 1

ZAPISY: Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o kontakt mailowy: kontakt@inspire-leadership.pl

Prostota i przejrzystość Core Quadrant® jest bardzo pomocna dla tak wielu ludzi. Koncepcję Core Quadrant®  można wyjaśnić już w 5 minut, lecz jej głębia i piękno spowodują, że będziesz nią pochłonięty przez resztę swojego życia. Odkrycie swoich prawdziwych cech rdzennych jest głębokim i wzruszającym doświadczeniem. Jestem bardzo wdzięczny za pracę, którą mogę wykonywać i za liczne, często poruszające komentarze od czytelników, które otrzymuję każdego tygodnia.

Podczas trzydniowych warsztatów najpierw nauczysz się odkrywać swoje własne cechy rdzenne. Następnie zaproponujemy Ci ćwiczenia, które możesz wykorzystać w pracy z własnymi klientami. Skupimy się również na tym, jak uczyć innych odkrywać ich cechy rdzenne i budować kwadranty rdzenne oraz jak wykorzystać koncepcję Core Quadrant® w programach rozwoju osobistego, zawodowego oraz w firmie.

Zakładam, że przeczytałeś moją ostatnią książkę na temat kluczowych cech Fancy Meeting Me Here! (wersja polska: “Kim jestem?” – do nabycia -> tutaj  i zapoznałeś się z podstawową koncepcją kwadrantów rdzennych.

Daniel Ofman

Dodatkowe informacje

Prawa autorskie do koncepcji Core Quadrant® (Kjernekvadranten®) są własnością Core Quality International (Daniel Ofman) i korzystanie z Core Quadrant jest darmowe wyłącznie do użytku własnego. Każde inne, komercyjne wykorzystanie koncepcji  odbywa się na podstawie zgody Core Quality International (Daniel Ofman).

Dzięki uczestnictwu w trzydniowych warsztatach certyfikacyjnych Trenerów Core Qualities zyskujesz prawo do komercyjnego wykorzystania Kwadrantu Ofmana (Core Quadrant®) w swojej działalności zawodowej, takiej jak programy szkoleniowo-rozwojowesesje coachingowe czy  działalność konsultingowa, pod następującymi warunkami:

1. Będziesz korzystać z materiałów do pobrania udostępnionych przez Core Quality International, które są dostępne wyłącznie dla certyfikowanych trenerów, coachów i konsultantów, wyłącznie na potrzeby własnej działalności.

2. Nie ma obowiązku zamawiania u nas materiałów. Jeśli jednak w swojej działalności zawodowej będziesz korzystać z materiałów pomocniczych, takich jak konspekty, książki, broszury, oprogramowanie lub gry dotyczące Core Quadrants, zamówisz je poprzez naszą stronę.

3. Nie będziesz oferować programów certyfikacyjnych dotyczących wykorzystania Kwadrantu Ofmana.

4. Będziesz przestrzegać praw autorskich, a następnie nie będziesz tworzyć cyfrowych aplikacji dotyczących Kwadrantu Ofmana,  takich jak interaktywne strony internetowe, aplikacje na smartfony lub tablety, oprogramowanie, media elektroniczne lub e-booki bez pisemnej zgody.

5. Jedynym autoryzowanym przedstawicielem Core Quality International w Polsce jest Inspire Leadership Sp. z .o.o.

Uczestnicząc w Szkoleniu Trenerów Core Qualities, potwierdzasz, że rozumiesz i akceptujesz te warunki.

Życzymy Ci powodzenia w poszerzaniu wiedzy o sobie i  budowie świadomości  u wszystkich, których spotkasz na swojej drodze zawodowej.

Poprzednie edycje Core Qualities Program® POLSKA